Головна > Вопросы и ответы > Коли був дохід в цьому році, а в кінці року перейти зі спрощеної на загальну систему і не отримувати дохід в наступному році, то всерівно мусиш платити аванс податків цілий рік?

Коли був дохід в цьому році, а в кінці року перейти зі спрощеної на загальну систему і не отримувати дохід в наступному році, то всерівно мусиш платити аванс податків цілий рік?

Я ФОП, на єдиному податку, перша група, надання послуг. Коли був дохід в цьому році, а в кінці року перейти зі спрощеної на загальну систему і не отримувати дохід в наступному році, то всерівно мусиш платити аванс податків цілий рік? Прокоментуйте будь-ласка оце.. http://forum.byhgalter.com/fop-na-zagalniy-sistemi-opodatkuvannya-pitannya-ta-vidpovidi-t33.html -Цитата- Тут не все так просто. Якщо підприємець перейшов на загальну систему оподаткування з єдиного податку та не веде діяльності, то сплачувати він нічого не повинен, оскільки в нього не було чистого доходу за попередній рік. Звіти з ПДФО та ЄСВ будуть з нулями. Якщо ФОП здійснював діяльність у попередньому році та отримав чистий дохід, який вказав у річній декларації про майновий стан та доходи, а в наступному році діяльність не веде, йому доведеться сплачувати авансові платежі з ПДФО та ЄСВ, які він зможе (цілком можливо) повернути за результатами року. І що значить …(цілком можливо) повернути за результатами року?
Сообщение от Сергій Заблоцький
Ответ на 10.12.2015 8:05 пп
0
Сообщение от Аноним
Ответ на
CreativeMinds WordPress Plugins CM Answers
WordPress: 67.73MB | MySQL:149 | 2,315sec