Безкоштовні консультації з оподаткування > земельный налог

земельный налог

« До попередньої сторінки
0
0

Здравствуйте!в связи с событиями решила уехать на неопределенное время,т.к. боюсь работать,были грабежи в других магазинах,что будет,если налог на землю заплатить через 2- месяца или позже? пока прояснится ситуация в регионе…можно ли написать заявление-письмо,и куда именно(исполком,земле-ресурсы)чтоб не было штрафов? решено-уезжаю с семьей. спасибо.

земельный налог
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от лариса (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 23.06.2014 1:58 пп
1495 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Здравствуйте. Вы конечно дали очень мало информации по своему вопросу. Поэтому предположу, что вы являетесь предпринимателем на общей системе налогообложения и платите налог на землю как субъект предпринимательской деятельности.

Вы платите ежемесячно согласно пункта 287.3 Налогового кодекса:
287.3. Податкове зобов’язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Норм в Налоговом кодексе, которые бы освобождали предпринимателя от уплаты земельного налога при временной приостановке деятельности, я не нашел. В связи с ситуацией, никаких законов по данному вопросу не принимали.

В случае неуплаты применяется стандартная ответственность за просрочку платежей, предусмотренная статьей 126 НКУ:
126.1. У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання та/або авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 25.06.2014 9:25 дп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend