Безкоштовні консультації з оподаткування > Звільнення чи переведення

Звільнення чи переведення

0
0

Службовиць органу місцевого самоврядування призачається на вищу посаду в межах 6 категорії з кадрового резерву за результатами стажування. Чи потрібно в розпоряджені зазначати що працівник звільнений а потім призначений. Як сформульвати так, щоб працівнику були підстави виплачувати індексацію, яка була зафіксована у 2012 році

Звільнення чи переведення
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Маловисківська Районна Рада (Вопросы: 2, Ответы: 0)
Ответ на 11.07.2014 10:21 дп
3224 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Звільнення працівника в зв`язку з переведенням за його згодою на інше підприємство.
При оформленні необхідної документації про звільнення у зв`язку з переведенням на інше підприємство у роботодавців часто виникають певні запитання: «Як зробити все правильно? Можливо краще звільнити працівника за згодою сторін або за власним бажанням?» А той же час процедура такого переведення дуже проста.
На практиці таке переведення класифікується як звільнення працівника в зв`язку з переведенням за його згодою на інше підприємство (п.5, ст. 36КЗпП України). Оскільки закон вимагає згоди керівника на припинення трудового договору в порядку переведення на інше підприємство, організацію, підставою переведення є заява працівника про звільнення з формулюванням: «Прошу звільнити мене __ ____ 20__року в зв»язку з переведенням на (вказується назва підприємства,на яке переводиться працівник)».
Обов`язково для переведення працівника на інше підприємство також є згода керівника підприємства, на яке хоче переводитись працівник. Тому керівник підприємства, на яке переводиться працівник, надсилає керівнику підприємства на якому працює працівник, лист-клопотання про звільнення.
Керівник підприємства,до якого звертається робітник з проханням звільнити його в зв`язку з переведенням на інше підприємство, не має ні яких зобов`язань перед працівником або власником підприємства,що звернулися з клопотанням про звільнення. Тому він може на свій розсуд заяву про клопотання та клопотання задовольнити або відмовити їх задоволенні.
У разі, якщо власник підприємства, на якому зайнятий працівник, задовольнив вимоги працівника та власника підприємства, на яке переводиться працівник, видається наказ про звільнення працівника з формулюванням « … звільнити «__»______20__р. у зв` язку з переведенням за згодою працівника на … (вказується назва підприємства). За п.5 ст.36 КЗпП України». Підставою для наказу є заява працівника та лист-клопотання керівника «нового» підприємства. До трудової книжки працівника робиться запис, ідентичний формулюванню в наказі про його звільнення.
Також слід зазначити, що працівнику, який приймається на роботу в порядку переведення з іншого підприємства за згодою між керівниками,не може бути відмовлено в прийнятті на роботу (ч. 5 ст. 24КЗпП України).

http://www.gorod.cn.ua/blogs/vika-l_16783.html

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 16.07.2014 8:10 дп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend