Безкоштовні консультації з оподаткування > Звільнення з роботи

Звільнення з роботи

0
0

Добрий день. Вже 2 роки офіційно працюю в сфері пасажирських перевезень. В січні маю іти в декрет,після того як директор дізналась про вагітність,сказала щоб писала заяву на звільнення,і ставала на біржу.Тому що їм багато прийдеться платить податків.Я категорично не хочу звільнятись.Чи можуть вони мене звільнити,і на яких підставах.

Звільнення з роботи
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Лена Мельничук (Вопросы: 2, Ответы: 0)
Ответ на 01.11.2014 9:16 дп
1496 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Здравствуйте. Аналогичный вопрос задавали тут http://byhgalter.com/answers/%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D0%BE%D1%82%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BA-3/ . Там есть больше информации.

Можно еще добавить из статьи 184 Кодекса законов о труде.

Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років — частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов’язковим працевлаштуванням. Обов’язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору.

На практике. Могут попытаться уволить за прогул. В этом случае только через суд восстанавливаться придется.

Marked as spam
Сообщение от Алексей Аблицов (Вопросы: 0, Ответы: 11)
Ответ на 03.11.2014 12:07 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend