Безкоштовні консультації з оподаткування > Заполнение налоговой накладной

Заполнение налоговой накладной

0
0

Обосновано ли требование наших покупателей, что-бы мы сдвинули номер договора в налоговой накладной к правому краю ??

Заполнение налоговой накладной
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Тоня Левченко (Вопросы: 5, Ответы: 1)
Ответ на 12.11.2014 8:24 дп
1322 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Здравствуйте.

Согласно пункта 2 Приказа Миндоходов »Про затвердження Форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної» от 14.01.2014 № 10

Реквізити заголовної частини податкової накладної, які містять числові значення (індивідуальний податковий номер, номер телефону), вирівнюються по правій межі поля та не повинні містити жодних інших знаків та символів.

То есть, обосновано.

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 13.11.2014 7:49 дп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend