Безкоштовні консультації з оподаткування > Друкарська помилка в податкових накладних

Друкарська помилка в податкових накладних

0
0

Бухгалтерія наших партнерів зробила помилку в податкових накладних за один місяць (за липень 5 накладних). У графі «Дата виникнення податк.зобовязання» не вірно вказана дата, а саме 5 червня (при чому в кожному документі одна і та ж), хоча мають бути різні числа липня.
Цю помилку виявили лише після того як податкова надіслала нам листа з проханням надати копії накладних по саме цьому контрагенту і ми ці копії (НЕ вірні) надали.
Лише через деякий час помилку помітили.
Що слід зробити для уникнення проблем з податковою? Можливо написати листа з поясненням? Чим це загрожує?
Дякую, всім хто відгукнеться!

Друкарська помилка в податкових накладних
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Qwerty (Вопросы: 1, Ответы: 1)
Ответ на 12.11.2014 9:10 пп
1312 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Здравствуйте. Здесь стоит сразу сказать, что такая ошибка, согласно пункта 201.1 Налогового кодекса, не влечет за собой недействительности налоговой накладной.

Другой вопрос, что говорит по этому поводу налоговая? Согласно того же пункта 201.1 они такие накладные не имеют права признать недействительными, поскольку в них есть все обязательные реквизиты.

Если налоговая ничего по этому поводу не говорит, то, мое мнение, ничего писать не надо. Зачем лишний раз обращать на это внимание?

В любом случае, пояснения должны писать не вы. Это же не вы выписывали эти налоговые накладные.

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 13.11.2014 7:54 дп
Додати коментар
0
Private answer

Дякую, за відпвідь!

Marked as spam
Сообщение от Qwerty (Вопросы: 1, Ответы: 1)
Ответ на 13.11.2014 4:41 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend