Безкоштовні консультації з оподаткування > Допомога по вагітності та пологах.

Допомога по вагітності та пологах.

« До попередньої сторінки
0
0

Доброго дня. В мене питання, я підприємець і маю іти у дикретну відпустку в кінці березня 2016р. Скажіть будь ласка чи потрібно мені заключати договір на добровільні соціальні внески. Чи відбулись зміни з січня цього року?

Marked as spam
Сообщение от Маша Піддубна (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 11.01.2016 11:48 дп
1160 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Доброго вечора! З 01 січня 2016 року вступив в силу Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. № 909-VIII, яким внесені зміни до ЗУ « Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р №2464-VI зокрема зі статті 10 «Добровільна сплата єдиного внеску» вилучені абзац другий та абзац четвертий частини першої. Саме цими абзацами передбачалось право на добровільне страхування та на добровільну сплату страхових внесків до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Отже з 01.01.2016 року договори на добровільне страхування не оформлюються, а підприємці втратили право на відшкодування допомоги з тимчасової непрацездатності та по вагітності та пологах.
Для отримання допомоги по вагітності та пологах Вам потрібно буде звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації. Зауважте, що в жіночій консультації Ви повинні отримати не листок непрацездатності, а довідку, засвідчену Вашим лікарем. На підставі цієї довідки Вам буде призначена допомога по вагітності та пологах.

Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко (Вопросы: 1, Ответы: 226)
Ответ на 20.01.2016 11:04 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]