Безкоштовні консультації з оподаткування > допомога по вагітності та пологах для жінки, яка одночасно і найманий працівник і підприємець

допомога по вагітності та пологах для жінки, яка одночасно і найманий працівник і підприємець

« До попередньої сторінки
0
0

Я працюю як найманий працівник і збираюсь отримати допомогу по вагітності та пологах за основним місцем праці. Також я зареєстрований підприємець: ФОП, 1 група на єдиному податку, сплачую 34,7% ЄСВ. Чи можу я укласти договір добровільного соціального страхування на 36,6% і отримати декретні гроші у 2-х місцях? Залишилось неповні 3 місяці до декретної відпустки. Якщо можна, то розкажіть, будь ласка, детальніше як отримати допомогу як ФОП.
Дякую

допомога по вагітності та пологах для жінки, яка одночасно і найманий працівник і підприємець
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Olga Androsyuk (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 09.04.2015 11:38 дп
1357 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Законодавством України передбачена можливість працівників отримувати лікарняні за основним місцем роботи та за сумісництвом. Нарахування допомоги по вагітності та пологах за сумісництвом проводиться на підставі завіреної копії лікарняного листа та довідки про відпрацьований час та нараховану заробітну плату з основного місця роботи. На жаль, заняття підприємницькою діяльністю не вважається сумісництвом, і в Вашому випадку відсутня можливість отримати матеріальне забезпечення за лікарняним одразу у двох місцях. Крім того, навіть якщо Ви укладете договір добровільного страхування та сплатите необхідні внески, до Фонду соціального страхування необхідно надати оригінал листка непрацездатності, а не його копію.
Ви маєте право самостійно вибрати де вигідніше отримати допомогу по вагітності та пологах, але зауважте, що при отриманні коштів за лікарняним листом в якості фізичної-особи підприємця Ви повинні будете сплатити єдиний соціальний внесок в розмірі 33,2% від розміру нарахованої допомоги.

Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко (Вопросы: 1, Ответы: 226)
Ответ на 09.04.2015 5:45 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend