Безкоштовні консультації з оподаткування > допомога малозабезпеченим сімям

допомога малозабезпеченим сімям

0
0

які документи потрібно зібрати якщо я розлучена і маю двох неповнолітніх дітей.

допомога малозабезпеченим сімям
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Алла Базильчук (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 04.09.2015 4:43 пп
1224 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Призначення та виплата соціальної допомоги здійснюється управліннями соціального захисту населення за місцем реєстрації заявника.
Допомога малозабезпеченим сім’ям призначається з місяця звернення (за умови подання в цьому місяці повного пакету документів) терміном на шість місяців.
Статтею 4 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 № 1768-III визначено перелік документів, необхідних для призначення допомоги. По-перше, потрібно написати заяву встановленого зразку. У заяві дається згода сім’ї на збір інформації про неї, про її власність, доходи та майно. Разом з заявою надаються наступні документи:
• документ, що засвідчує особу та його копію;
• довідка про склад сім’ї. Зазвичай ці довідки видають уповноважені працівники ЖЕКів або в органах виконавчої влади (для мешканців приватного сектору та сільської місцевості);
• декларація про доходи та майно осіб, які входять до складу сім’ї. В декларацію не потрібно включати розмір вже отриманої допомоги по малозабезпеченості та нарахована субсидія за спожиті житлово-комунальні послуги.
• довідка про наявність та розмір земельної частки (паю).
Заповнюючи декларацію потрібно надавати достовірну інформацію, адже працівниками УСЗН вся наведена інформація ретельно перевіряється. При виявленні викривлених відомостей у наданні допомоги буде відмовлено.

Marked as spam
Сообщение от Ольга (Вопросы: 1, Ответы: 227)
Ответ на 04.09.2015 8:06 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend