Безкоштовні консультації з оподаткування > Допомога малозабезпеченим сім»ям

Допомога малозабезпеченим сім»ям

« До попередньої сторінки
0
0

Я у відпустці по догляду за дитиною(дитині 2 місяці),мій дохід близько 860-900 грн,ще не отримувала тому і незнаю точну суму,чоловік не є громадянином України,але має посвідку на тимчасове проживання в Україні,доходу офіційно не має,в моїй власності немає ні земельних ділянок,ні рухомого чи нерухомого майна.В квартирі де я прописана ще прописані батьки пенсіонери і брат,який перебуває в зоні АТО.Чи можу я розраховувати на допомогу від держави як малозабезпечена сім»я і що для цього потрібно?Дякую)

Допомога малозабезпеченим сім»ям
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Оксана Мартинчук (Вопросы: 2, Ответы: 0)
Ответ на 15.04.2015 9:08 дп
886 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Згідно діючого законодавства на державну допомогу як малозабезпечені можуть розраховувати сім’ї, у яких середньомісячний сукупний доход нижче, ніж прожитковий мінімум для сім’ї. Прожитковий мінімум для сім’ї складається з прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї, розрахованих відповідно до вимог закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 № 1768-III зі змінами та доповненнями. У Вашому випадку до складу сім’ї включаєтесь Ви, чоловік та дитина.
На жаль, на сьогоднішній день Ви не маєте права на отримання допомоги, оскільки Ваш чоловік офіційно не працевлаштований. Згідно статті 7 ЗУ№ 1768-III в наданні допомоги може бути відмовлено, якщо протягом трьох місяців працездатні члени сім’ї не працюють, не навчаються в закладах з денною формою навчання або не перебувають на обліку у державній службі зайнятості. На жінок, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною, ця норма не поширюється.
Посвідка на тимчасове проживання дає Вашому чоловіку право на офіційне працевлаштування. Отже, якщо він буде працювати або навчатися, то через три місяці Ви зможете розраховувати на цю допомогу. Для цього Вам потрібно звернутися з заявою до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації. Крім заяви потрібно додати довідку про склад сім’ї та заповнити декларацію про доходи та майно.

Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко (Вопросы: 1, Ответы: 226)
Ответ на 15.04.2015 4:03 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend