Безкоштовні консультації з оподаткування > Доброго дня!

Доброго дня!

0
0

У мене двоє дітей: 1рік і 3роки. Я у декретній відпустці. Чоловік у центрі зайнятості від середини січня, але кошти отримав тільки один раз. Чи можем ми розраховувати на оформлення малозабезпеченої сім»ї, якщо чоловік не приписаний з нами і від нас вимагають дві довідки про склад сім»ї,де потрібно вписати наших батьків, і Довідку про землю якою фактично ми не володіємо.

Доброго дня!
Оцініть статтю
РЕШЕНО
Marked as spam
Сообщение от Христя Приймак (Вопросы: 1, Ответы: 1)
Ответ на 08.04.2016 11:11 дп
882 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Малозабезпечена сім’я — це сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний доход, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї. Право сім’ї на цю допомогу залежить не лише від доходів, але і від її майнового стану, зайнятості працездатних членів сім’ї та інших факторів.
Відповідно до статті 4 Закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» до складу сім’ї включаються:
— чоловік, дружина;
— рідні, усиновлені та підопічні діти цих осіб віком до вісімнадцяти років, а також діти, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах I — IV рівнів акредитації до досягнення двадцяти трьох років і які не мають власних сімей;
— неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства I та II груп або інвалідами I групи і проживають разом з батьками;
— непрацездатні батьки чоловіка та дружини, які проживають разом з ними і перебувають на їх утриманні у зв’язку з відсутністю власних доходів;
— особа, яка проживає разом з одиноким інвалідом I групи і здійснює догляд за ним;
— жінка та чоловік, які проживають однією сім’єю, не перебувають у шлюбі, але мають спільних дітей.
При цьому до складу сім’ї включаються незалежно від місця проживання (перебування) або реєстрації діти, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах I — IV рівнів акредитації до досягнення двадцяти трьох років і не мають власних сімей.
Водночас до складу сім’ї не включаються особи, які перебувають на повному державному утриманні.
Отже, якщо батьки отримують пенсію або інші доходи, вимога вписати їх в довідку є безпідставною. Законом передбачено надання довідки про наявність та розмір земельної частки (паю).
Ви можете розраховувати на допомогу в разі, якщо середній сукупний доход Вашої сім’ї за попередні шість місяців не перевищить розміру прожиткового мінімуму для сім’ї. До сукупного доходу входять усі доходи, отримані членами сім’ї, включаючи допомогу на дітей, допомогу по безробіттю та грошовий еквівалент субсидії на оплату комунальних послуг.
Прожитковий мінімум родини складається з прожиткових мінімумів членів сім’ї з урахуванням рівня забезпечення прожиткового мінімуму. В Вашому випадку прожитковий мінімум дорівнює:
1378,00 грн. * 21%* 2 +1116,00 грн * 85%.* 2 +99,91*2 =2761,04 грн. В разі, якщо сукупний доход менше цієї суми – Ви маєте право на отримання допомоги за малозабезпеченістю.

Marked as spam
Сообщение от Ольга (Вопросы: 1, Ответы: 227)
Ответ на 09.04.2016 10:08 пп
Додати коментар
0
Private answer

Дякую!!!

Marked as spam
Сообщение от Христя Приймак (Вопросы: 1, Ответы: 1)
Ответ на 10.04.2016 8:03 дп
Додати коментар

Send this to a friend