Безкоштовні консультації з оподаткування > Декрет

Декрет

0
0

Фоп 3 гупа,подавала нульові звіти,єдиний податок сплачую,на яку допомогу по вагітності та пологам можу розраховувати?де оформляеться ця допомога?І які документи потрібні для цього?
Під час догляду за дитиною потрібно призупинти дяільність?Чи можна взагалі закрити її?

Декрет
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Анютка Ромашова (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 15.04.2016 1:11 дп
559 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Обов’язковою вимогою для отримання допомоги по вагітності та пологах за лікарняним листком є сплата єдиного соціального внеску в розмірі 22%. Для підприємців на єдиному податку незалежно від групи ЄСВ розраховується виходячи з розміру мінімальної заробітної плати та в 2016 році становить 303,16 грн на місяць. Якщо Ви сплачували ЄСВ хоча б за один місяць перед отриманням лікарняного, то Ви маєте право на отримання допомоги від фонду соціального страхування в розмірі 5704,02 грн. Для цього Вам потрібно звернутися робочого органу ФСС з ТВП за місцем реєстрації та надати заяву-розрахунок встановленого зразку на отримання матеріального забезпечення від Фонду, копію листка непрацездатності; копії квитанцій про сплату єдиного соціального внеску або довідку з територіального фіскального органу про сплату ЄСВ; довідку за формою ОК-5 для підтвердження страхового стажу.
В разі якщо Ви не сплачували ЄСВ, отримати допомогу можна за довідкою від лікаря в управлінні соціального захисту населення за місцем прописки. При цьому розмір допомоги становитиме 1425, 98 грн.
Ви маєте самі вирішувати, як вчинити з підприємницькою діяльністю на час догляду за дитиною. Законодавством не передбачено жодних вимог з цього приводу.

Marked as spam
Сообщение от Ольга (Вопросы: 1, Ответы: 227)
Ответ на 17.04.2016 4:32 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend