Безкоштовні консультації з оподаткування > Декретні

Декретні

« До попередньої сторінки
0
0

Добрий день. Я працюю вчителем, мій оклад 2070, а отримую я з доплатами 3600, скажіть будь ласка мені при розрахунку рахувати оклад чи зарплату?

Marked as spam
Сообщение от Лия Саковська (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 22.08.2016 12:04 пп
326 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Доброго вечора! По-перше, розмір допомоги по вагітності та пологах залежить від страхового стажу за останній рік. Якщо протягом дванадцяти місяців перед настанням страхового випадку у Вас не набереться шести місяців страхового стажу, то при визначенні розміру допомоги існують певні обмеження: в перерахунку на місяць допомога не може бути вище двократного розміру мінімальної заробітної плати та не менше за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом у місяці настання страхового випадку. Виходячи з наведених Вами даних в цьому випадку Вам повинні розрахувати допомогу в розмірі 2900 грн на місяць (двократний розмір мінімальної зарплати).
Якщо потягом року Ви маєте потрібний страховий стаж, то жодні обмеження не будуть застосовуватися. Відповідно до п.3 Порядку 1266 віл 26.09.2001 р. середньоденна заробітна плата обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період (12 календарних місяців) заробітної плати (доходу, грошового забезпечення), на яку нарахований єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та/або страхові внески на відповідні види загальнообов’язкового державного соціального страхування, на кількість календарних днів зайнятості у розрахунковому періоді без урахування календарних днів, не відпрацьованих з поважних причин, — тимчасова непрацездатність, відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та шестирічного віку за медичним висновком, відпустка без збереження заробітної плати. Тобто до розрахунку допомоги увійдуть всі нараховані Вам протягом розрахункового періоду суми, на які нараховувався ЄСВ: основна заробітна плата, надбавки, індексація, матеріальна допомога, премії, відпускні тощо. Якщо протягом року Ви хворіли, то суми лікарняних з розрахунку виключаються.

Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко (Вопросы: 1, Ответы: 226)
Ответ на 22.08.2016 8:09 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend