Безкоштовні консультації з оподаткування > Відшкодування за невикористану відпустку

Відшкодування за невикористану відпустку

« До попередньої сторінки
0
0

Склалась ситуація, коли період щорічної відпустки 56 днів (я викладач у ВНЗ) співпадає з лікарняним по вагітності і пологам (70 + 70 днів. Брати відпустку по догляду до 3-х років не збираюсь, тому використовувати щорічну відпустку після лікарняного неможливо (тому що у вересні починається навчальний рік). Чи можна отримати грошову компенсацію за невикористану щорічну відпустку?

Відшкодування за невикористану відпустку
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Didok Yuliya (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 02.06.2014 8:46 дп
1590 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Здравствуйте. С одной стороны, вы имеете право на компенсацию за неиспользованный отпуск. Согласно статьи 24 Закона »Про відпустки»:
За бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні.

То есть компенсация вы можете получить не за весь период отпуска, а за 56 — 24 = 32 дня.
Если хотите получить компенсацию, пишите заявление на ее выплату с обоснованием, почему вы ее хотите получить.

Другой вопрос, что на практике, особенно в государственных учреждениях, такие компенсацию выплачивают очень туго.

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 02.06.2014 9:19 дп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend