Безкоштовні консультації з оподаткування > відшкодування витрат на проїзд без прибуткового податку

відшкодування витрат на проїзд без прибуткового податку

0
0

відшкодування витрат на проїзд без прибуткового податку
Прошу сказати, в інтернеті я знайшла закон (не знаю наскільки він чинний сьогодні):[code]Якщо виробничий процес підприємства пов’язаний з переміщенням працівників (коло яких визначено згідно з наказом керівника підприємства) від одного об’єкта до іншого і це засвідчується фактичними маршрутами такого переміщення працівників, вартість наданих їм у користування на час виконання службових обов’язків проїзних квитків на проїзд у міському пасажирському транспорті або суми відшкодування як вартість проїзду у міському пасажирському транспорті під час виконання службових обов’язків, не є об’єктом оподаткування прибутковим податком з громадян.[/code][code]У мене виникає питання, я ФОП 3 група…. отримую таке саме відшкодування від підприємства з яким працюю. Чи підпадаю цьому закону? Підкажіть місце в Конституції, де можуть бути такі випадки? дякую

відшкодування витрат на проїзд без прибуткового податку
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от marta (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 27.11.2014 7:41 пп
1100 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Здравствуйте. Если вы являетесь ФОП третьей группы и работаете с предприятием, то вы работает с ним скорее всего на договорных условиях. То есть, между вами и этим предприятием заключен договор как между двумя юридически равными субъектами хозяйствования. Вы не являетесь наемным работником этого предприятия.
Поэтому это в любом случае ваш доход, потому что для плательщика единого налога большинство сум, которые заходят к нему на счет, являются доходом.

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 29.11.2014 10:11 дп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend