Безкоштовні консультації з оподаткування > ВІДПУСТКА

ВІДПУСТКА

« До попередньої сторінки
0
0

Доброго дня… Підскажіть будь-ласка чи може працівник піти у відпустку з неділі, якщо відпускні було виплачено 01.07.2015 то можна порахувати відпустку з 05.07 чи потрібно з 06.07.Дякую

ВІДПУСТКА
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Алена (Вопросы: 43, Ответы: 26)
Ответ на 10.07.2015 8:04 дп
1193 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Доброго дня. Діючим законодавством не передбачаються обмеження стосовно дати початку відпустки. Статтею 21 Закону України «Про відпустки» передбачено єдине обмеження: заробітна плата працівникам за час відпустки повинна бути виплачена не пізніше ніж за три дні до її початку. При цьому не зазначається, що це повинні бути робочі дні. В Вашому випадку ця норма виконана,отже працівник може іти у відпустку з 5 липня.
При цьому всі потрібні документи повинні бути оформлені відповідно. По-перше, за два тижні до початку відпустки потрібно надати працівнику письмове повідомлення про початок відпустки, по-друге, якщо на Вашому підприємстві графік відпусток ведеться з зазначенням конкретної дати відпустки — внести відповідні зміни до графіку. І, звісно, наказ про надання відпустки повинен бути датований раніше, ніж виплачені кошти на відпустку.
І найголовніше. Працівник повинен дати письмову згоду на початок відпустки у неділю. Це може бути заява на надання відпустки з 05.07.2015 р., або відмітка на повідомленні про початок відпустки.

Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко (Вопросы: 1, Ответы: 226)
Ответ на 11.07.2015 9:33 дп
Додати коментар
0
Private answer

Дякую за відповідь…У нас взагалі два працівника, і відповідно графіка немає. Просто працівник повідомив за два дні, що йому необхідна відпустка, зайшли кошти на рахунок ми і виплатили 1-го числа відпускні за 14 календарних днів так як він пропрацював 7 міс., сказали, що необхідно йти на 14 днів не менше. Ми у цій сфері новачки закон то прочитала, що необхідно виплачувати за три дні до відпустки, а як це правильно тепер зробити паперово…. Підскажіть будь-ласка як написати правильно заяву і це письмове повідомлення, і якого числа він повинен виходити на роботу 20.07 я так розумію….Дякую дуже…

Marked as spam
Сообщение от Алена (Вопросы: 43, Ответы: 26)
Ответ на 12.07.2015 8:42 дп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend