Безкоштовні консультації з оподаткування > відпускні

відпускні

« До попередньої сторінки
0
0

Підкажіть, будь ласка якими законами можна підтвердити «для расчета ваших отпускных должны были брать Вашу зарплату за последние 12 месяцев до того, как Вы ушли в отпуск по уходу за ребенком сроком до 3 лет». Заздалегідь вдячна.

відпускні
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Світлана Панькова (Вопросы: 3, Ответы: 1)
Ответ на 03.08.2015 1:17 пп
1092 просмотры
Додати коментар
1
Private answer

Розрахунок середньоденної зарплати для обчислення відпускних проводиться згідно норм «Порядку обчислення середньої заробітної плати», затвердженого Постановою КМУ від 8 лютого 1995 р. N 100. Інші нормативні акти для розрахунку не передбачені. Але згідно п.2 Порядку 100 Обчислення середньої заробітної плати для оплати часу щорічної відпустки, провадиться виходячи з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю надання відпустки. Працівникові, який пропрацював на підприємстві, в установі, організації менше року, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактичний час роботи, тобто з першого числа місяця після оформлення на роботу до першого числа місяця, в якому надається відпустка. Час, протягом якого працівники згідно з чинним законодавством або з інших поважних причин не працювали і за ними не зберігався заробіток або зберігався частково, виключається з розрахункового періоду.
Таким чином, законодавством ніяких «переносів» періодів не передбачено. Якщо ви плануєте відпустку в серпні 2015 року, то розрахунок повинен проводитися за період з 01.08.2014 р. по 01.08.2015 р. Наскільки я розумію, Ви нещодавно вийшли з декретної відпустки. Місяці перебування у відпустці по догляду за дитиною з розрахункового періоду будуть виключатися, а розрахунок середньоденної заробітної плати буде проводитися виходячи з фактично нарахованої заробітної плати після виходу з декрету. Якщо Ви плануєте з декрету піти одразу у відпустку, то відпускні будуть нараховуватися виходячи з посадового окладу.

Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко (Вопросы: 1, Ответы: 226)
Ответ на 03.08.2015 4:13 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend