Восстановление ИНН

0
0

Здравствуйте! Меня интересует вопрос — где восстановить оригинал ИНН, в случае, если первый раз я его получала по месту прописки, но потом она изменилась? По первому месту регистрации или нынешнему? спасибо!

Восстановление ИНН
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Вера Федорченко (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 22.07.2014 9:04 дп
1779 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Здравствуйте. На официальном сайте Миндоходов по данному вопросу когда то была такая новость:

Громадяни можуть отримати реєстраційний номер картки платника податків (більш відомий як «ідентифікаційний номер», або ІНПП) не тільки за місцем проживання, а й у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів чи за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.

Така ж можливість надана платникам для повторного отримання картки (наприклад, за умов її втрати), внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків або отримання з нього даних про суми виплачених доходів.

На даний момент громадянин може безперешкодно отримати картку платника за місцем офіційної реєстрації протягом 5-ти днів. Якщо ж він бажає пройти реєстрацію чи внести зміни до Державного реєстру у сервісних центрах податкової за місцем роботи чи іншого об’єкта оподаткування, то це займає 10 днів. Втім, ДПСУ планує скоротити цей термін до 5 робочих днів. Для цього вже створені усі технічні можливості: вдосконалене програмне забезпечення, працює новий потужний сервер. Ініціативи податкової викладені у наказі, що очікує реєстрації у Міністерстві юстиції.

Фахівці податкової служби нагадують, що за бажанням платника орган ДПС може проставити у паспорт громадянина України відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

http://minrd.gov.ua/media-tsentr/novini/75959.html

Из новости следует, что вы можете получить справку о ИНН не только по месту вашего текущего проживания, а и по месту регистрации фирмы, на которой вы работаете.

Marked as spam
Олексій Сообщение от Олексій (Вопросы: 1, Ответы: 545)
Ответ на 28.07.2014 6:53 дп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]