Безкоштовні консультації з оподаткування > Витрати на відрядження

Витрати на відрядження

« До попередньої сторінки
0
0

Витрати на відрядження за кордон розраховуються в розмірі 0,75 від мінімальної зарплати на 01.01.2015 чи на 01.09.2015 року?

Marked as spam
Сообщение от наталия (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 13.10.2015 11:40 дп
3376 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Звернемося до Податкового Кодексу України. Відповідно до статті 170.9.1 а) «До оподатковуваного доходу не включаються також витрати на відрядження, не підтверджені документально, на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи (добові витрати), понесені у зв’язку з таким відрядженням у межах території України, але не більш як 0,2 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, в розрахунку за кожен календарний день такого відрядження, а для відряджень за кордон — не вище 0,75 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, в розрахунку за кожен календарний день такого відрядження.»
Тобто до кінця поточного року граничний розмір добових витрат на відрядження за кордон не зміниться та буде становити 913, 50 грн.; на відрядження по Україні – 243,60 грн.
З 01 січня 2016 року граничні норми добових будуть обчислюватися виходячи з мінімальної заробітної плати 1378 грн. і становитимуть:
для поїздок за кордон:1033,50 грн; та на відрядження по Україні — 275,60 грн.

Marked as spam
Сообщение от Ольга Бондаренко (Вопросы: 1, Ответы: 226)
Ответ на 13.10.2015 3:25 пп
Додати коментар
« До попередньої сторінки

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]