Безкоштовні консультації з оподаткування > Виплата зарплати у ФОП другої групи

Виплата зарплати у ФОП другої групи

0
0

Чи необхідно ФОП 2групи, що має одного найманого працівника, виплачувати з/п два рази на місяць, і відповідно податки із з/п? Якщо працівник працює із 3.01.2017, коли необхідно робити виплату?

Виплата зарплати у ФОП другої групи
Оцініть статтю
Marked as spam
Сообщение от Тая Цибульська (Вопросы: 1, Ответы: 0)
Ответ на 17.01.2017 10:07 дп
230 просмотры
Додати коментар
0
Private answer

Добрый день.
Да, зарплату необходимо выплачивать не менее двух раз в месяц. Иначе при проверке можете нарваться на штраф. Налоги по ЗП можно платить как перед выплатой зарплаты, так и в начале месяца.
По поводу выплат. В КЗоТе в ст. 115 прописано, что: »Заробітна плата виплачується працівникам… не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

У разі коли день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, заробітна плата виплачується напередодні.»
Т.е., к примеру, вы можете аванс выплатить 16-го, а остаток зп — 31. Или 23-го января и 7-го февраля.

Marked as spam
Сообщение от Yunna Aleksandrova (Вопросы: 5, Ответы: 21)
Ответ на 18.01.2017 1:14 пп
Додати коментар

Відповісти на питання

Attach YouTube/Vimeo clip putting the URL in brackets: [https://youtu.be/Zkdf3kaso]

Send this to a friend