1С: Підприємство: «коробка» — вчорашній день?

Олексій

Внутрішній аудитор. Консультант з питань податкового та бухгалтерського обліку. Буду радий вашим питанням у коментарях до моїх статей.

аренда 1сНа сьогоднішній день 1С: Підприємство використовує у своїй роботі майже кожний бухгалтер. І жоден бізнес — будь-то велика компанія чи маленька приватна фірма — не обходиться без рішень, створених на основі платформи 1С. Більшість цих фірм, компаній і корпорацій використовують «коробочну» версію, тобто, купують ліцензію і необхідне обладнання, наймають фахівців, які будуть це обладнання обслуговувати, оплачують інформаційно-технічний супровід. Враховуючи нестабільне українське законодавство, внесення сотень поправок і коригувань до бухгалтерської і податкової звітності, підприємства вимушені витрачати значні матеріально-технічні ресурси на оновлення, переучування і навіть додаткові розробки. І якщо раніше ніяких альтернативних рішень не було і не передбачалося, то з розвитком у світі так званих «хмарних» технологій, в сфері бухгалтерського ПО з’явилася нова послуга — Оренда 1С.

Що це таке?

Робота в «хмарній» версії 1С нічим не відрізняється від роботи у звичайному режимі — можна в будь-який момент зберегти файл або скопіювати всю базу, роздрукувати документ, користуватися додатковими ресурсами вашого комп’ютера. Тільки сама бухгалтерська програма 1С: Підприємство встановлена на віддалених серверах, а доступ до неї ви отримуєте через Інтернет.

Переваги

Отже які переваги дає «хмарна» версія?

1. Економія. Так, безумовно, Оренда 1С:Підприємство 8.2 — ідеальне рішення для бізнесменів-початківців, бо вона дозволяя значно знизити накладні витрати на початку. Проте і для тих, хто вже працює з «коробкою», перехід на 1С оренду принесе відчутну вигоду, тому що вартість вже включає оновлення, інформаційно-технічну підтримку, а також консультації фахівців з будь-яких питань пов’язаних з роботою програми. Окрім цього оренда 1С дозволяє суттєво знизити часові витрати.

2. Безпека. Бухгалтерія для підприємства — це платформа, на якій базується вся його організаційно-економічна діяльність. Тому її безпека — безумовний пріоритет для будь-якого керівника. Робота з “хмарною” версією 1С відбувається по захищених SSL каналах, що виключає перехоплення даних. Вся інформація зберігається на віддалених серверах, розташованих закордоном. Сервери мають додатковий фізичний захист (системи протипожежної безпеки, додатковий захист від перебоїв живлення і т.д.), а також захист від хакерських і вірусних атак. Регулярно створюються резервні копії баз.

Але найголовніше: доступ до всіх даних, що зберігаються на сервері, буде тільки у вас, ні інші співробітники, ні представники силових структур не зможуть дістатися до вашої бази без вашого відома та дозволу. Навіть вилучення системного блоку гарантує вам неможливість вилучення інформації.

3. Зручність. Досвічені бухгалтери чудово знають, наскільки важливо періодично копіювати базу даних і вести архів. Вихід з ладу техніки, термінова необхідність перенести всю інформацію на інший комп’ютер вимагають переустановлення бухгалтерської програми. Ліцензія «коробочного» варіанту 1С дозволяє робити установку не більше 3 разів. А оренда 1С повністю вирішує цю проблему.

Що ми маємо у підсумку. Використання «хмарної» версії 1С ротити фінансові та часові витрати, захистить ваші дані від втрати і стороннього втручання, позбавить від труднощів, пов’язаних з оновленням і інформаційно-технічною підтримкою. При цьому робота з віддаленої версією програми нічим не відрізняється від «коробки», дозволяє виконувати той же набір функцій з будь-якого місця, де є комп’ютер і доступ в Інтернет.

Оренда 1С:Підприємство 8.2 — http://arenda1c.aktivcorp.com

1С: Підприємство: «коробка» — вчорашній день?
Оцініть статтю

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *