1С онлайн. Тематична стаття по функціоналу програми

1С онлайн — це бухгалтерський сервіс для управління і ведення бухгалтерського і податкового обліку, з можливістю оперативно подати звітність в ГФС в хмарі.

Бухгалтерія онлайн — особливості програми

У новій версії бухгалтерського обліку відкривається можливість вести бухгалтерію, кадрове діловодство, проводити розрахунки заробітних плат і реєстрацію бізнесу. Все це виконується в «хмарі» фахівцями компаній, яких можливо заздалегідь вибрати в 1С і почати продуктивну співпрацю. При цьому, до роботи в 1С онлайн допускаються тільки ті компанії і фахівці, які мають досвід роботи в бухгалтерії онлайн.

Вести облік користувачам пропонується в:

 • «Бухгалтерія: онлайн»;
 • «Управління невеликою фірмою».

Перший місяць, при завантаженні програми, послуги все надаються безкоштовно, а вже наступні місяці вибираються послуги та їх вартість.

Переваги роботи в 1С онлайн

1С онлайн бухгалтерія багато в чому процвітає на відміну від своїх попередніх

версій:

 1. Економія, як фінансова, так і в часі — вже немає потреби встановлювати звичні версії 1С і користуватися послугами програмістів.
 2. Можливість користуватися сервісом в будь-який час дня і ночі, а також, перебуваючи в будь-якій точці світу:
 3. Простота в установці і старті програми. Для запуску необхідний лише Інтернет.
 4. Нова програма не вимагає навчання або перенавчання, адже вона включає ті ж функції, що і локальний 1С.
 5. Для тих, хто користувався локальною версією, почати роботу в хмарі просто — необхідно перезавантажити дані з локальної версії в нову.
 6. Колективна робота.
 7. Інформаційна база доступна для роботи для всіх офісів і підрозділів компанії одночасно. Це дуже практично, якщо бізнес розосереджений по різних містах або країнах. У будь-який момент можна надати доступ до своїх документів та відомостей зовнішнім фахівцям.
 8. Надійне і безпечне зберігання інформації, а також її передачі через сервіси Інтернет. Всі дані можуть бути доступні тільки одній особі, або декільком, яким надаються відповідні права.
 9. Користувачеві більше не потрібно самостійно встановлювати або шукати оновлення сервісу, за нього це роблять провайдери.

Локальний або хмарний сервіс: в чому різниця?

Якщо говорити коротко, то різниця між локальними і хмарними сервісами 1С полягає в способі зберігання інформації і її обробці.

Коли всі бухгалтерські та кадрові операції відбуваються на персональному комп’ютері, то це — локальний сервіс. При цьому, всі дані зберігаються і обробляються на ПК, а ступінь загрози — висока. Але коли всі процеси виконуються на сервері в мережі — це хмара. Хмарний сервіс дозволяє зберігати інформацію не на своєму комп’ютері, а в інтернеті.

Головна перевага роботи в 1С онлайн — в разі мережевих або системних збоїв, спостерігається висока ймовірність збереження важливої ​​інформації.

1С онлайн. Тематична стаття по функціоналу програми
3 (60.71%) 28 votes

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *