Головна > Податки > Інші податки та збори > Зразок заяви на податкову соціальну пільгу. А також скачати бланк

Зразок заяви на податкову соціальну пільгу. А також скачати бланк

Зразок заяви на податкову соціальну пільгу. А також скачати бланкКолись я писав пост про заяву на застосування податкової соціальної пільги. Тоді це було дуже актуальне питання, оскільки тільки но вступив в силу Податковий кодекс України та багато чого змінилося у податковому законодавстві. Головне, що втратив силу Закон «Про податок на доходи фізичних осіб» №889-IV від 22.05.2003, який до 2011 року регулював питання застосування податкової соціальної пільги. Втратили силу і всі підзаконні акти, що регулювали порядок надання податкової соціальної пільги. Про які саме підзаконні акти йде мова, можна почитати у вищезазначеній статті.

Нагадаємо, що Державна податкова адміністрація України, тимчасово, до затвердження нової форми заяви, дозволила писати заяви на право застосування податкової соціальної пільги у довільній формі. При чому, за зразок, було дозволено брати форму заяви, що була затверджена Наказом ДПАУ вiд 30.09.2003 № 461. Необхідно було лише поміняти пункти Закону «Про податок на доходи фізичних осіб» на відповідні пункти Податкового кодексу.

З того часу пройшло більше ніж пів року, проте затверджувати форму заяви на податкову соціальну пільгу ніхто не поспішає. У мене, наприклад, виникла підозра, що її зовсім не затвердять. Можливо це так, а можливо скоро платники податків все ж таки дочекаються нової форми. В будь якому разі, поки цього не відбулося, заяву треба складати самостійно.

Багато людей шукають форму заяви для застосування податкової соціальної пільги в інтернеті, а цей блог, для того і існує, щоб люди могли знаходити на ньому потрібну інформацію. Тому викладую зразок заяви на податкову соціальну пільгу. Її можна скачати за цим посиланням.

Що я зробив? Я всього лише видалив у верхній правій частині інформацію, про те, що форма заяви затверджена Наказом ДПАУ №461. Фразу «пункту 6.1 статті 6 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» (далі — Закон).» замінив на відповідний пункт Податкового кодексу, а саме «пункту 169.1 статті 169 Податкового кодексу України №2755-VI від 02.12.2010 (далі — Податковий кодекс)».

Ну і, звичайно, фразу «Мені відомо, що згідно з підпунктом 6.3.1 пункту 6.3 статті 6 Закону податкова соціальна пільга застосовується виключно за одним місцем нарахування (виплати) місячного доходу у вигляді заробітної плати» замінив на «Мені відомо, що згідно з підпунктом 169.2.1 пункту 169.2 статті 169 Податкового кодексу податкова соціальна пільга застосовується виключно за одним місцем нарахування (виплати) місячного доходу у вигляді заробітної плати».

От і все, зразок заяви на застосування податкової соціальної пільги готовий. Скачуємо бланк, друкуємо та застосовуємо у роботі.

Олексій Абліцов

О Олексій Абліцов

написал 378 статей в своем блоге.

Приветствую всех читателей на своем блоге. Меня зовут Алексей Аблицов и я пишу о налогообложении, бухгалтерском учете и отчетности в Украине. Вы можете задать мне вопросы в комментариях к моим статьям или в специальном разделе сайта http://byhgalter.com/answers/.

Схожі записи

30 Коментарі до Зразок заяви на податкову соціальну пільгу. А також скачати бланк

 1. ivan:

  Щиро дякую за форму пригодилась;)

 2. леся:

  прошу надіслати зразок заяви на податкову пільгу

 3. admin admin:

  Леся, посилання на скачування є вкінці статті.

 4. Катерина:

  Прошу выслать бланк

 5. Вика:

  Почему не могу скопировать текст в Word&

 6. інна:

  прошу надіслати зразок заяви на податкову пільгу

 7. олег:

  Скиньте будь ласка зразок мені на пошту. По Вашому посиланню відкривається ехе файл. Звістно його качати ніхто не буде — навіщо нам віруси:)

 8. Олексій Олексій:

  Посилання змінив. Тепер проблем зі скачуванням виникнути не повинно.

 9. Оксана:

  які документи потрібно додавати до заяви для отримання ПСП?

 10. Олексій Олексій:

  Перелік документів для кожної категорії платників затверджено Постановою КМУ №1227 від 29.12.10 «Про затвердження Порядку подання документів для застосування податкової соціальної пільги»

 11. Марина:

  Я державний службовець, працюю з 2005 року, маю 2 дітей 10 та 3 років, з/плата нарахована 1800-1900 грн. Чоловік не працює, чи маю право на соціальну пільгу, та чи потрібно довідку про те, що чоловік не працює? Дякую.

 12. Олексій Олексій:

  Ви маєте право на податкову соціальну пільгу по 100% на кожну дитину. У вашій бухгалтерії вас попросять надати підтвердження того, що ваш чоловік не користується такою пільгою.

 13. Юлія Фіногєєва:

  Чи маю право на додаткову пльгу

 14. Юлія Фіногєєва:

  как скачать бланк про додаткову пільгу

 15. Ольга:

  как скачать бланк про додаткову пільгу
  Ссылка на источник: http://byhgalter.com/zrazok-zayavi-na-podatkovu-socialnu-pilgu-a-takozh-skachati-blank/

 16. віра:

  зразок заяви на податкову соціальну пільгу.Скачати бланк

 17. Людмила:

  Можно напечатать бланк, а работник только подпишется? или он всё должен сам писать? спасибо.

 18. Олексій Олексій:

  можна

 19. Дар'я:

  вельми дякую) стала в нагоді ;)

 20. Галина:

  Просьба поделиться бланком Заявления.

 21. Елена:

  Дякую за роз»яснення і бланк.Дуже стало в нагоді.

 22. Юлія:

  Наперед дякую!

 23. Лєна:

  Скажіть, будь ласка, чи потрібно кожного року писати заяву на застосування податкової соціальної пільги постійним працівникам?

 24. Олексій Абліцов Олексій Абліцов:

  Новое заявление каждый год писать не нужно.
  Скачать бланк заявления вы можете по ссылке в статье

 25. Ірина:

  Скажіть будь ласка чи писати ідентифікаційний номер підприємця чи працівника

 26. Алена:

  Скажіть будь ласка, заява подається робітником одноразово,чи необхідно писати нову щороку?

 27. Алена:

  Вибачте, знайшла відповідь у попередніх коментарях

 28. Рома:

  Допоможіть знайти довідку про то, що я не отримую ПСП.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


три × 8 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress: 46.79MB | MySQL:248 | 3,029sec

MAXCACHE: 0.9MB/0.00097 sec