Головна > Податки > Бланки звітності > Відомість нарахування та виплати заробітної плати (розрахунково-платіжна відомість). Скачати бланк

Відомість нарахування та виплати заробітної плати (розрахунково-платіжна відомість). Скачати бланк

Приватні підприємці як на загальній системі оподаткування так і на єдиному податку повинні вести облік нарахування та виплати заробітної плати, а також повноти нарахування та сплати податків та зборів до бюджету.

Головним документом по обліку заробітної плати у підприємців є так звана відомість нарахування та виплати заробітної плати, в якій відображаються суми зарплати, відпускних, лікарняних, індексації а також інформація щодо застосування податкової соціальної пільги.

На підставі показників відомості підприємець на загальній системі оподаткування має право відносити суми виплаченої заробітної плати а також сплаченого єдиного соціального внеску до складу валових витрат, зменшуючи, таким чином, свій загальний оподатковуваний дохід. На основі показників з відомості нарахування та виплати заробітної плати заповнюється податковий розрахунок за формою 1дф а також щомісячна персоніфікація до Пенсійного фонду.

Бланк відомості, який ви можете скачати на цій сторінці не затверджений жодним нормативно правовим актом. У нього можна додавати стовпці або видаляти їх, таким чином змінюючи форму відомості під свої потреби.

Докладніше про заповнення відомості нарахування та виплати заробітної плати ви можете почитати у статті Як вести облік заробітної плати у підприємців. Приклади заповнення відомості нарахування заробітної плати та табелю робочого часу.

скачати бланк відомості нарахування зарплати

Олексій Абліцов

О Олексій Абліцов

написал 378 статей в своем блоге.

Приветствую всех читателей на своем блоге. Меня зовут Алексей Аблицов и я пишу о налогообложении, бухгалтерском учете и отчетности в Украине. Вы можете задать мне вопросы в комментариях к моим статьям или в специальном разделе сайта http://byhgalter.com/answers/.

Схожі записи

12 Коментарі до Відомість нарахування та виплати заробітної плати (розрахунково-платіжна відомість). Скачати бланк

 1. Катя:

  відомість нарахувааня та виплати заробітної плати

 2. liza:

  скачать бланк

 3. Йолана:

  скачать бланк

 4. марія:

  відомість нарахування зарплати

 5. inna:

  відомість нарахування зарплати

 6. Владимир:

  відомість нарахування зарплати

 7. Аватар (alla) Алла:

  Скачати бланк розрахунково-платіжної відомості

 8. Александр:

  Скачати бланк відомість нарахування зарплати

 9. Александр:

  Скачати бланк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


6 + один =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress: 56.99MB | MySQL:231 | 2,343sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00076 sec