Головна > Податки > Бухгалтерський облік > Таблиця індексації заробітної плати за жовтень 2014 року

Таблиця індексації заробітної плати за жовтень 2014 року

На цій сторінці ви можете скачати таблицю індексації заробітної плати за жовтень 2014 року, в якій вже пораховані всі коефіцієнти індексації, починаючи з 2008 року.

Загальне правило користування таблицями індексації наступне: для того, щоб знайти потрібний коефіцієнт індексації заробітної плати за конкретний місяць, треба знайти перетин:

  • строки с назвою базового місяця та
  • колонки з назвою місяця, за який проводиться індексація зарплати.

Звертаємо увагу на те, що для працівників, яких було прийнято на роботу після 21.06.2012 року та базовим місяцем яких є місяць прийняття на роботу, користування таблицями індексації має свої особливості, які описані у наступних статтях:

Як користуватися таблицями індексації при різних базових місяцях (місяць прийняття на роботу та місяць підвищення зарплати)

Індексація заробітної плати за жовтень 2014 року

Індексація заробітної плати за жовтень 2014 року проводиться виходячи з індексу споживчих цін за серпень 2014 року, який був опублікований у офіційних засобах масової інформації до 10 вересня.

Скачати таблицю індексації заробітної плати за жовтень 2014 року можна за посиланням нижче.

Таблиця індексації заробітної плати за жовтень 2014 року

Олексій Абліцов

О Олексій Абліцов

написал 378 статей в своем блоге.

Приветствую всех читателей на своем блоге. Меня зовут Алексей Аблицов и я пишу о налогообложении, бухгалтерском учете и отчетности в Украине. Вы можете задать мне вопросы в комментариях к моим статьям или в специальном разделе сайта http://byhgalter.com/answers/.

Схожі записи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


5 × = тридцать пять

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress: 56.9MB | MySQL:183 | 1,877sec