Головна > Податки > Бухгалтерський облік > Таблиця індексації заробітної плати за листопад 2014 року

Таблиця індексації заробітної плати за листопад 2014 року

Ось і настав час проводити індексацію заробітної плати за листопад 2014 року, яку повинні проводити всі, без виключення роботодавці України, як юридичні так і фізичні особи — підприємці.

Індексація заробітної плати за листопад 2014 року проводиться виходячи з індексу споживчих цін за вересень 2014 року, який публікується до 10 жовтня. За даними Державної служби статистики індекс споживчих цін за вересень 2014 року склав 102,9%. Вказана інформація розміщена на офіційному сайті урядового кур’єра ukurier.gov.ua/uk/articles/indeks-inflyaciyi-u-veresni-2014-roku/.

Індексація зарплати проводиться в межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який відповідно до Закону «Про державний бюджет України на 2014 рік» на протязі всього 2014 складає 1218 грн.

Тобто, якщо заробітна плата працівника складає, наприклад, 3000 грн. та такий працівник має право на індексацію у конкретному місяці, індексується тільки сума 1218 грн., тобто сума прожиткового мінімуму для працездатної особи.

Скачати таблицю індексації заробітної плати за листопад 2014 року можна за посиланням нижче.

Таблиця індексації заробітної плати за листопад 2014 року

Олексій Абліцов

О Олексій Абліцов

написал 378 статей в своем блоге.

Приветствую всех читателей на своем блоге. Меня зовут Алексей Аблицов и я пишу о налогообложении, бухгалтерском учете и отчетности в Украине. Вы можете задать мне вопросы в комментариях к моим статьям или в специальном разделе сайта http://byhgalter.com/answers/.

Схожі записи

Коментарі до Таблиця індексації заробітної плати за листопад 2014 року

  1. Ірина:

    Добрий день! Як буде проводитися індексація зарплати, якщо працівника прийнято на роботу в листопаді 2014 року та його заробітна плата становить 1218 грн?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


× 7 = двадцать восемь

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress: 56.9MB | MySQL:189 | 2,001sec