Головна > Податки > Бланки звітності > Скачати бланк. Заява-розрахунок про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення за їх видами

Скачати бланк. Заява-розрахунок про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення за їх видами

Будь який працівник, який працює на підприємстві або у фізичної особи підприємця на умовах трудового договору у разі тимчасової втрати працездатності у зв’язку із хворобою, має право на компенсацію його заробітної плати за період хвороби, тобто на отримання лікарняних.

Підставою для виплати лікарняних є належним чином оформлений листок тимчасової непрацездатності (лікарняний лист), який робітник має надати на підприємстві після виходу на роботу. На підставі лікарняного листка підприємство має розрахувати суму лікарняних, яка належить виплаті працівнику.

При цьому, перші п’ять календарних днів хвороби оплачуються за рахунок роботодавця, а всі наступні дні компенсує Фонд соціального страхування на випадок тимчасової втрати працездатності. Фонд соціального страхування перераховує допомогу по тимчасовій непрацездатності на рахунок підприємства, відкритий спеціально для цих цілей.

Для того, щоб Фонд перерахував фінансування на спеціальний рахунок, підприємство має подати заяву-розрахунок про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення за їх видами. В заяві-розрахунку вказується кількість днів хвороби, сума лікарняних та багато іншої інформації. Форма заяви затверджена Постановою Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 22.12.2010 №26  »Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності». Бланк заяви-розрахунку качаємо нижче.

скачати бланк заяви-розрахунку про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення за їх видами

Також раджу почитати наступні статті про лікарняні:

Розрахунок лікарняних (середня заробітна плата, приклади, виплата)

Розрахунок та оплата сум лікарняних. Порядок та приклади

Олексій Абліцов

О Олексій Абліцов

написал 378 статей в своем блоге.

Приветствую всех читателей на своем блоге. Меня зовут Алексей Аблицов и я пишу о налогообложении, бухгалтерском учете и отчетности в Украине. Вы можете задать мне вопросы в комментариях к моим статьям или в специальном разделе сайта http://byhgalter.com/answers/.

Схожі записи

4 Коментарі до Скачати бланк. Заява-розрахунок про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення за їх видами

  1. Галина:

    Добрый день. В Вашей статье явно ошибка или опечатка. Компенсация больничных идет за счет Фонда социального страхования а не Фонда по безработице. Цитирую Вашу статью:»При цьому, перші п’ять календарних днів хвороби оплачуються за рахунок роботодавця, а всі наступні дні компенсує Фонд соціального страхування на випадок безробіття». Исправте, пожалуйста, не вводите в заблуждение людей.

  2. надія:

    Будьласка відправте заяву-розрахунок для виплати по лікарняному листу

  3. Зіна:

    Вишліть ,будь ласка,зразок бланку заяви-розрахунок по лікарняному

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


восемь − 1 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress: 56.91MB | MySQL:201 | 1,793sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00098 sec