Головна > Податки > Податкові новини > Наказ Мінфіну від 07.07.2012 №817. Відео, як заповнити реквізит «призначення платежу»

Наказ Мінфіну від 07.07.2012 №817. Відео, як заповнити реквізит «призначення платежу»

Наказ Мінфіну від 07.07.2012 №817Думаю, що всі без виключення бухгалтери підприємств та підприємців, а також ті підприємці, які ведуть бухгалтерський облік самостійно, чули про Наказ Міністерства фінансів від 07.07.2012 №817 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету». Хто не чув, з текстом наказу можна ознайомитись тут.

У наказі роз’яснюється порядок заповнення платниками податків реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів у разі сплати платежів до бюджету. Кому потрібен цей наказ? Мабуть, що тільки податковій службі для того, щоб формувати свої внутрішні показники та швидко звітувати перед керівництвом щодо стану надходження платежів до бюджету в розрізі певних критеріїв. Мабуть так буде оцінюватися ефективність роботи кожного підрозділу податкової служби.

В будь якому разі, звичайним платникам податків цей наказ точно не потрібен, оскільки він додає ще більше мороки бухгалтерам. Саме тому представники компанії http://video-help.com.ua/ зняли нижченаведене відео. Можливо воно хоч якось полегшить життя. Дивимось.

До речі, на головній сторінці офіційного сайту Державної податкової служби також є аналогічне відео. Я спробував його подивитись, але в мене нічого не вийшло. На жаль, воно не працює :( .

Олексій Абліцов

О Олексій Абліцов

написал 378 статей в своем блоге.

Приветствую всех читателей на своем блоге. Меня зовут Алексей Аблицов и я пишу о налогообложении, бухгалтерском учете и отчетности в Украине. Вы можете задать мне вопросы в комментариях к моим статьям или в специальном разделе сайта http://byhgalter.com/answers/.

Схожі записи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


2 + два =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WordPress: 56.9MB | MySQL:187 | 2,282sec

MAXCACHE: 0.87MB/0.00075 sec