Головна > Вопросы и ответы > щорічна відпустка

щорічна відпустка

працівник прийнятий 12.11.2011р.на посаду державного службовця,у квітні з 06.04.15р. він пішов у чергову щорічну відпустку. Йому виплачені відпускні та матеріальна допомога. Але ще до закінчення відпустки він пише заяву на розрахунок за власним бажанням. Що робити з відпускними???
Сообщение от Ірина Рибінська
Ответ на 21.04.2015 3:02 пп
0

У Вашому випадку потрібно спиратися на статтю 22 Закону України «Про відпустки» №504/96 –ВР від 15.11.1996 р. Цією статтею передбачено, що у разі звільнення працівника до закінчення робочого року за який він одержав відпустку повної тривалості, сума заборгованості вираховується із заробітної плати. Якщо розмір заборгованості більше, ніж нарахована заробітна плата, то різниця вноситься до каси підприємства або перераховується на розрахунковий рахунок. Але слід зазначити, що є випадки, коли працівник не повинен повертати надлишково сплачену суму. Кошти не вираховуються у разі, якщо:
• працівник вступає (призивається) до військової служби;
• робітника переводять за його згодою на інше підприємство або він переходить на виборну посаду;
• суттєво змінилися умови праці та працівник відмовився працювати у нових умовах;
• працівник виходить на пенсію або направляється на навчання, та у деяких інших випадках.

Сообщение от Ольга Бондаренко
Ответ на 21.04.2015 6:46 пп
CreativeMinds WordPress Plugins CM Answers
WordPress: 56.7MB | MySQL:173 | 1,948sec