Головна > Вопросы и ответы > Чи можу я отримати соц.допомогу

Чи можу я отримати соц.допомогу

Добрий день! Скажіть ,будь ласка,чи маємо ми право на соц. допомогу. Наша сім'я складається з 4х чоловік. У чоловіка з/пл. була 1218грн, нині 1378грн, у мене нарахована 1500 грн, донька 2009 р.народження, син 1999 р.нароження (пасинок) отримує пенсію по втраті годувальника, була 949грн, нині 1074грн.
Сообщение от Anna Dmitrieva
Ответ на 12.01.2016 11:14 дп
0

Щиро дякую, за Вашу допомогу

Сообщение от Anna Dmitrieva
Ответ на 13.01.2016 6:34 пп
1

Так,звісно,збирайте довідки та звертайтесь до управління соцзахисту. Адже субсідія надається і на придбання вугілля, і на балонний газ.

Сообщение от Ольга Бондаренко
Ответ на 13.01.2016 6:03 пп
0

Дякую за відповідь. Чи маємо право на субсидією на ж/к послуги? Ми проживаємо у власному будинку 6х10 м.кв., опалення пічне, газ скраплений-балонний (1 балону вистачає на 3 місяці), за електроенергію платимо в середньому 250грн, за воду платимо 60 грн в »приватні руки» без особового рахунку.

Сообщение от Anna Dmitrieva
Ответ на 13.01.2016 8:47 дп
1

Доброго вечора! Згідно статті 5 Закону України « Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» розмір державної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом, розрахованим за попередні шість місяців. Тобто допомога призначається у разі якщо сукупний доход не перевищує прожитковий мінімум.
Прожитковий мінімум для сім’ї визначається шляхом додавання прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї, помножених на встановлений законодавством відсоток. В 2016 році прожитковий мінімум визначається:
1378,00 грн. * 21% = 289,38 грн. – для працездатних осіб;
1455,00 грн. *85%= 1236,75 грн. – для дітей від 6 до 18 років
Крім того, прожитковий мінімум кожної дитини збільшується на 10%.
Отже, для Вашої сім’ї прожитковий мінімум дорівнює:
289,38 грн * 2+1236,75 грн. *2 + 123,68 грн.*2 = 3299,62 грн.
До сукупного доходу включається не тільки заробітна плата, а й усі доходи в грошовій та натуральній формі, в тому числі грошовий еквівалент пільг за спожиті житлово-комунальні послуги. Ви не вказали чи користується Ваша родина субсидією. Але й тих даних, що Ви навели вистачить для того, щоб Вам відмовили в наданні допомоги. Наскільки я розумію, заробітна плата чоловіка та пенсія дитини змінилися у вересні. Отже, станом на січень середньомісячний доход сім’ї становить:
(7948,00+9000,00 +6194,00):6 = 3857,00 грн, що більше ніж прожитковий мінімум для Вашої родини.

Сообщение от Ольга Бондаренко
Ответ на 12.01.2016 9:24 пп
CreativeMinds WordPress Plugins CM Answers
WordPress: 56.74MB | MySQL:179 | 2,417sec