Головна > Вопросы и ответы > податковий кодекс п.165.1.21

податковий кодекс п.165.1.21

Як розуміти пункт 165.1.21 Податкового кодексу України? 1. Чи стягується податок за підвищення кваліфікації ( якщо в п.165.1.21 вказано тільки про підготовку чи перепідготовку) 2. Чи стягується податок з працівника в разі якщо з ним не укладено договір про взяті зобов’язання з відпрацювання у роботодавця після навчання не менше ніж три роки?
Сообщение от oksana
Ответ на 04.07.2016 7:11 дп
CreativeMinds WordPress Plugins CM Answers
WordPress: 56.69MB | MySQL:171 | 1,853sec