Головна > Вопросы и ответы > неправильно нараховані дні відпустки

неправильно нараховані дні відпустки

Доброго дня! Скажіть,будь ласка,працюю практичним психологом у ЗОШ з 2010 року.Усі ці роки мені нараховували 42 календарні дні відпустки,хоча по закону,було 56.Лише цього року з приходом нового бухгалтера моя відпустка 56 днів.Мене цікавить чи маю я право забрати за ці 4 роки ті дні,які мені не дораховували,і чи повинні мені оплатити їх. Дякую
Сообщение от Maria
Ответ на 23.06.2015 6:54 дп
0

Дійсно, згідно розділу ІІІ Додатку до Постанови КМУ від 14 квітня 1997 р. N 346 «Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам» практичний психолог має право на відпустку тривалістю 56 днів, причому зміни, які вносилися до постанови не торкалися Вашої посади.
Згідно Закону України «Про відпустки» невикористані дні відпустки за попередні періоди не втрачаються та можуть бути перенесені на майбутні періоди. Отже, Ви маєте право оформити відпустку за втрачені дні. На жаль, точну кількість днів відпустки, підрахувати не можу, оскільки не знаю дату Вашого прийому на роботу.
Крім того, згідно статті 24 цього закону якщо працівнику була надана щорічна відпустка тривалістю не менше 24 днів, то частину відпустки, що залишилася можна замінити грошовою компенсацією.
Ви за власним вибором можете вирішити, що для Вас краще: отримати компенсацію чи додаткові дні до відпустки. Але оскільки Ви працюєте в бюджетній установі, сподіватися що Вам швидко вдасться отримати свої кошти не приходиться. Адже резерв коштів на відпустки на наступний рік формується восени. Лише при наявності економії фонду оплати праці Ви маєте шанс отримати ці кошти в поточному році. Вам потрібно наполягати, щоб при формуванні кошторису на майбутній рік врахували кошти на виправлення помилки з Вашою відпусткою.

Сообщение от Ольга Бондаренко
Ответ на 28.06.2015 9:47 пп
0

Конечно можете, либо взять те дни отпуска либо компенсацию за неотгуляные дни. Это простыми словами объяснила.

Сообщение от Ульяна
Ответ на 23.06.2015 7:00 дп
CreativeMinds WordPress Plugins CM Answers
WordPress: 56.76MB | MySQL:174 | 2,055sec