Головна > Вопросы и ответы > Налогооблажение материальной помощи

Налогооблажение материальной помощи

Доброго вечора!Прошу проконсультувати в наступному.Відповідно до колективного договору ПАТ та моєі заяви мені виплатили матеріальну допомогу на лікування в сумі 5 тис.грн.В карточці про зарплату було написано Мат.допомога на лікування працівників,ст.170.7.3 ПК не оподатковується в межах податковоі соціальноі пільги.При цьому на руки я отримав 4 тис.грн.На моє запитання до бухгалтерів чому так оподаткували,мені првідомили що так працює програма,іі розробляли в Києві і вони усім так рахують.Мат.допомогу оподаткували в розмірі 20%.Чи це правильно? Згідно з ст.170.7.3 ПКУ мала би оподатковуватись тільки сума (5000-1710)=3290 грн *15% - військ.збір.Чи правильно це?
Сообщение от Bogdan
Ответ на 01.10.2015 6:34 пп
CreativeMinds WordPress Plugins CM Answers
WordPress: 56.73MB | MySQL:170 | 1,750sec