Головна > Вопросы и ответы > Налаг о продаже легкового автомобиля

Налаг о продаже легкового автомобиля

Добрый день, Был продан легковой автомобиль в июне 2014 через справку счет,сумма 60000 гр. Проверили доходы через ид.код висит эта сумма,будет ли облагаться эта сумма налогом,каким и как это оплатить? Спасибо.
Сообщение от Роман
Ответ на 20.03.2015 11:21 дп
0

Здравствуйте. Есть в Налоговом кодексе такая норма:

173.2. Як виняток із положень пункту 173.1 цієї статті, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.

Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року двох та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною пунктом 167.2 статті 167 цього Кодексу.

То есть, если вы продали один автомобиль за 2014 год, то платить налог на доходы физических лиц с этого дохода вы не должны.

Сообщение от Олексій Абліцов
Ответ на 20.03.2015 3:37 пп
CreativeMinds WordPress Plugins CM Answers
WordPress: 56.68MB | MySQL:169 | 1,877sec