Головна > Вопросы и ответы > Звіт про використання коштів неприбутковою організацією

Звіт про використання коштів неприбутковою організацією

У звіті записуємо дохід і витрати, фактично сплачені протягом звітного періоду?Якщо сплачено більше ніж отримано , так як був залишок на початок року в касі.В такому випадку , як заповнювати звіт?
Сообщение от inni77
Ответ на 04.02.2016 9:20 дп
0

Відповіді на всі запитання по заповненню звіту Ви можете знайти в «Порядку складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій», затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 27.01.2014 р. № 85.
Звіт складається з двох частин. У першій частині Податкового звіту в рядках 1 — 9 відображаються всі доходи відповідної неприбуткової організації, що звільняються від оподаткування податком на прибуток, у рядку 10 Податкового звіту відображається загальна сума отриманих безоплатних надходжень або надходжень у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань, які звільняються від оподаткування. В рядках 11-13 звіту повинні відображатися видатки організації.
У другій частині Податкового звіту наводиться розрахунок податку на прибуток за звітний (податковий) період від доходу, отриманого неприбутковою організацією з інших джерел, ніж визначені пунктами 157.2 — 157.9 статті 157 розділу ІІІ Кодексу.
Дані, наведені у Податковому звіті, повинні ґрунтуватися на даних бухгалтерського обліку. Тобто в звіті потрібно відображати фактично отримані та фактично витрачені кошти. Якщо в Вашому випадку витрати перевищують доходи, то так і повинно бути відображено в звіті. Але раджу Вам перевірити звіт за минулий період, чи дійсно за поданими даними був залишок коштів. Якщо в минулому періоді звіт був наданий вірно, то у фіскальної служби не виникне запитань до поточного звіту.

Сообщение от Ольга Бондаренко
Ответ на 06.02.2016 9:35 дп
CreativeMinds WordPress Plugins CM Answers
WordPress: 56.69MB | MySQL:169 | 1,753sec