Головна > Вопросы и ответы > допомога малозабезпеченим сімям

допомога малозабезпеченим сімям

які документи потрібно зібрати якщо я розлучена і маю двох неповнолітніх дітей.
Сообщение от Алла Базильчук
Ответ на 04.09.2015 4:43 пп
0

Призначення та виплата соціальної допомоги здійснюється управліннями соціального захисту населення за місцем реєстрації заявника.
Допомога малозабезпеченим сім’ям призначається з місяця звернення (за умови подання в цьому місяці повного пакету документів) терміном на шість місяців.
Статтею 4 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 № 1768-III визначено перелік документів, необхідних для призначення допомоги. По-перше, потрібно написати заяву встановленого зразку. У заяві дається згода сім’ї на збір інформації про неї, про її власність, доходи та майно. Разом з заявою надаються наступні документи:
• документ, що засвідчує особу та його копію;
• довідка про склад сім’ї. Зазвичай ці довідки видають уповноважені працівники ЖЕКів або в органах виконавчої влади (для мешканців приватного сектору та сільської місцевості);
• декларація про доходи та майно осіб, які входять до складу сім’ї. В декларацію не потрібно включати розмір вже отриманої допомоги по малозабезпеченості та нарахована субсидія за спожиті житлово-комунальні послуги.
• довідка про наявність та розмір земельної частки (паю).
Заповнюючи декларацію потрібно надавати достовірну інформацію, адже працівниками УСЗН вся наведена інформація ретельно перевіряється. При виявленні викривлених відомостей у наданні допомоги буде відмовлено.

Сообщение от Ольга Бондаренко
Ответ на 04.09.2015 8:06 пп
CreativeMinds WordPress Plugins CM Answers
WordPress: 56.7MB | MySQL:171 | 2,063sec