Головна > Вопросы и ответы > Декретна відпустка

Декретна відпустка

Доброго дня. Виникло таке питання, дружина пішла в декретну відпустку по догляду за дитиною до 3-х років, але після 2-х років повернулась на роботу, пропрацювала 1 місяць. Чи може вона зараз повернутись назад у відпустку і добути її до досягнення дитини 3-х річного віку? Якщо це можливо, то яка процедура?
Сообщение от Sasha
Ответ на 16.10.2015 9:30 дп
0

Гарно дякую за відповідь, як завжди ваші пояснення чіткі, доступні і зрозумілі.

Сообщение от Sasha
Ответ на 17.10.2015 8:22 дп
1

Доброго вечора! Діючим законодавством не передбачено обмежень стосовно дострокового виходу з відпустки по догляду за дитиною до трьох років та до її поновлення. Вашій дружині лише потрібно за місцем роботи написати нову заяву про подовження відпустки по догляду за дитиною. Але в цій ситуації існує неприємний момент. Якщо на період декретної відпустки тимчасово приймали людину, щоб вона виконувала посадові обов’язки Вашої дружини, то після повернення дружини на роботу, цього працівника, напевне, звільнили. Отже адміністрація підприємства буде змушена шукати нового працівника, і, можливо, Вашій дружині доведеться трохи зачекати з відпусткою.
Крім того, поновити виплату допомоги по догляду за дитиною до трьох років скоріш за все не вдасться. Адже на сьогоднішній день існують певні обмеження з надання цього виду допомоги.

Сообщение от Ольга Бондаренко
Ответ на 16.10.2015 9:09 пп
CreativeMinds WordPress Plugins CM Answers
WordPress: 56.72MB | MySQL:175 | 2,375sec