Головна > Вопросы и ответы > Відпустка по вагітності та пологам

Відпустка по вагітності та пологам

Як нарахувати відпускні по вагітності та пологам, якщо працівниця 4 місяці працює на підприємстві, і лише місяць тому вийшла з попередньої відпустки по догляду за дитиною.
Сообщение от Зачиташка
Ответ на 25.05.2015 3:32 пп
0

Зараховується тільки в випадку, якщо 1 число припало на вихідний.

Сообщение от Ольга Бондаренко
Ответ на 26.05.2015 11:17 дп
0

А якщо працівниця прийнята на роботу 02 числа, місяь прийому до розрахунку зараховується?

Сообщение от Зачиташка
Ответ на 26.05.2015 10:40 дп
0

Так, враховується. Розрахунковим періодом в цьому випадку буде період з моменту виходу з відпустки до першого числа місяця, в якому відкритий лікарняний, в календарних днях.Сума, з якої буде обчислюватися середня заробітна,визначається як було описано вище в залежності від співвідношення з мінімальною заробітною платою.

Сообщение от Ольга Бондаренко
Ответ на 26.05.2015 7:22 дп
0

За 3 місяці до виходу з відпустки по догяду за дитиною до 3-х років працівниця вийшла на роботу на неповний робочий день. Це якось враховується при розрахунку?

Сообщение от Зачиташка
Ответ на 26.05.2015 6:48 дп
0

З Вашого питання не зовсім зрозуміла інформація про 4 місяці, але вона й неважлива. Для нарахування лікарняного по вагітності та пологах в Вашому випадку важливий лише страховий стаж протягом останніх дванадцяти місяців, що передують настанню страхового випадку.
Наскільки я розумію, до моменту отримання лікарняного у працівниці не набереться шести місяців страхового стажу за останній рік, оскільки відпустка по догляду за дитиною до трьох років почала зараховуватися до страхового стажу лише з 01.01.2015 року.
Визначимося з сумою заробітної плати, яка буде враховуватися для розрахунку допомоги по вагітності та пологах. Якщо працівниці за відпрацьований місяць було нараховано менше ніж двократний розмір мінімальної заробітної плати, то розрахунок буде проводитися виходячи з фактично нарахованої заробітної плати, якщо більше – з розрахунку 2436 грн. Зауважте, що розмір допомоги з розрахунку на місяць не може бути менше ніж мінімальний розмір заробітної плати.
Якщо працівниця не відпрацювала жодного календарного місяця (з 01 по 01 число) — розрахунковим періодом для нарахування допомоги буде кількість фактично відпрацьованих календарних днів до моменту настання страхового випадку, в іншому випадку – до розрахункового періоду входять календарні дні з моменту виходу з відпустки по догляду за дитиною до 1 числа місяця, в якому настав страховий випадок.

Сообщение от Ольга Бондаренко
Ответ на 25.05.2015 7:08 пп
CreativeMinds WordPress Plugins CM Answers
WordPress: 56.8MB | MySQL:178 | 1,846sec